SZYJEMY W POLSCE

Wszystkie ubrania projektujemy i szyjemy w Polsce, dzięki czemu mamy kontrolę nad każdym elementem produkcji i pewność dopracowania najmniejszego detalu produktów. Postawiliśmy na jakość, przemyślane rozwiązania i znakomite dzianiny, które spełniają się w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.


DBAMY O ŚRODOWISKO

Los naszej planety nie jest nam obojętny, dlatego jako jedni z pierwszych w Polsce sięgnęliśmy po materiały z recyklingu do produkcji odzieży sportowej. Produkty z linii "I am recycled" powstały z dzianin i tkanin wykonanych z włókien z przetworzonych plastikowych butelek PET. Ubrania wykonane z tych materiałów charakteryzują się lekkością oraz wytrzymałością. Ze względu na właściwości termoizolacyjne i pochłaniające nadmiar wilgoci świetnie sprawdzą się nawet podczas ciężkich treningów.


WSPIERAMY CIĘ W TYM CO ROBISZ

Chcemy Wam pokazać, że nie musicie bić rekordów, żeby być szczęśliwymi i spełnionymi w tym co robicie! Według nas każdy ma swój KOD, unikalny zbiór cech, niepowtarzalny styl życia, który go określa. KODY Gipary to trening w zgodzie ze sobą, wysoka jakość naszych ubrań i dbałość o środowisko.